"Ajax-harde kern wilde ook duel tegen FC Volendam laten staken"

Vuurwerk op het veld in de ArenA
Vuurwerk op het veld in de ArenA Foto: © Orange Pictures

Dat Ajax-supporters wilden ook het duel met FC Volendam laten staken. De wedstrijd, die woensdagavond gepland stond, ging echter niet door vanwege de Klassieker die hervat moest worden.

De wedstrijd tegen Feyenoord werd al definitief gestaakt door vuurwerk op het veld, maar daar zou het niet bij blijven. "Het gaat niet eens om het beslissen van de wedstrijden, maar bij Ajax wil de harde kern de RvC weg hebben", weet Valentijn Driessen maandag in Vandaag Inside. "In de appgroepen staat dat ze ook de wedstrijd tegen FC Volendam, als die doorgaat, willen laten staken. Net zo lang staken totdat de RvC weg is."

Het duel met FC Volendam werd verplaatst zodat de Klassieker woensdagmiddag hervat kon worden. De wedstrijd eindigde voor Ajax in een 0-4 nederlaag. Aanstaande zaterdag gaat Ajax op bezoek bij RKC Waalwijk. De eerst volgende thuiswedstrijd is op 8 oktober tegen AZ.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/12
Ajax
18:45
Sparta Rotterdam
za
9/12
PEC Zwolle
20:00
NEC
za
9/12
AZ
21:00
Almere City
zo
10/12
Go Ahead Eagles
12:15
FC Utrecht
zo
10/12
Fortuna Sittard
14:30
RKC Waalwijk
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 15 46 45
2 Feyenoord 15 30 35
3 AZ 14 22 30
4 FC Twente 14 13 30
5 Go Ahead Eagles 14 5 22
6 Ajax 14 4 21
7 Sparta Rotterdam 14 1 21
Bekijk de hele stand