Ajax zal flink moeten betalen bij deal: "Groot afbreukrisico"

Graham Potter
Graham Potter Foto: © BSR Agency

Dat Graham Potter een eerste aanbieding van Ajax van tafel zou hebben geveegd zorgde bij velen voor verbazing. De Engelsman had vorig jaar nog een bizarre afkoopsom van Chelsea meegekregen.

Sjoerd Mossou begrijpt wel dat Potter niet voor een appel en een ei naar Amsterdam gaat. "Zo zit de wereld natuurlijk niet in elkaar. Trainers hebben een betaalde prijs. Dat bepalen zij niet alleen zelf, maar ook de markt. Het is niet zo dat een trainer dit even voor de liefdadigheid doet omdat hij zó graag naar Ajax wil", stelt de journalist in de AD Voetbalpodcast. "Hij zou ongetwijfeld ook andere opties hebben."

Daarbij is Ajax volgens Mossou ook een hele lastige klus. "Ajax is op dit moment een klus met een vrij groot afbreukrisico", meent hij. "Je kan redeneren dat het alleen maar beter kan gaan, maar er zijn intern zoveel problemen. Dat is niet een hele makkelijke klus, dus ik kan me wel voorstellen dat die wel eisen heeft."

Lees meer:
0 reacties