Benzema 'kiest niet voor geld': "Ik weet dat we hier thuishoren"

Karim Benzema
Karim Benzema Foto: © Pro Shots

Karim Benzema is verheugd met zijn transfer naar Saoedi-Arabië. De spits gaat naar verluidt 200 miljoen euro per jaar verdienen, maar koos om een andere reden voor een transfer naar het Midden-Oosten.

“Toen ik met mijn familie sprak, waren ze allemaal heel blij", aldus de spits tijdens zijn presentatie bij Al-Ittihad. "Ik weet dat we in Saoedi-Arabië thuishoren. Het is anders dan Europa, maar ik ben al in Saoedi-Arabië geweest en ik voel me er goed. Het is vooral een prachtig moslimland en daar wilde ik altijd zijn.”

“Het is belangrijk om in een moslimland te wonen waar ik al voel dat mensen van me houden. Dat zal me een nieuw leven geven. Ik wil vloeiend Arabisch spreken, dat is belangrijk voor me. Er zijn nog veel meer dingen. Ik heb het geluk dat ik in Saudi-Arabië ben, Mekka is dichtbij. Ik ben gelovig, dus dat is belangrijk voor me. Daar hoor ik thuis, daar voel ik me het best. Ik was trots om in Madrid te spelen en zo te eindigen", zegt Benzema.

De Fransman hoopt diens loopbaan met goals in de zandbak nog wat extra glans te geven. "Ik hoop mijn voetbal naar mijn nieuwe club te brengen en er alles aan te doen om titels te winnen. Ik hou van titels winnen."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
vr
6/10
FC Volendam
20:00
FC Utrecht
za
7/10
SC Heerenveen
16:30
NEC
za
7/10
Almere City
18:45
RKC Waalwijk
za
7/10
Go Ahead Eagles
20:00
Heracles Almelo
za
7/10
Vitesse
21:00
Excelsior
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 7 21 21
2 FC Twente 7 10 18
3 Feyenoord 7 20 17
4 AZ 6 13 16
5 Sparta Rotterdam 6 2 11
6 Heracles Almelo 7 -1 11
7 Go Ahead Eagles 7 -2 10
Bekijk de hele stand