Bizar: 5-jarige fan uitgescholden in supermarkt voor vuile kankerjood

Het Ajax-logo op de Johan Cruijff ArenA
Het Ajax-logo op de Johan Cruijff ArenA Foto: © Pro Shots

De 5-jarige Julian wordt op zondag vlak na de wedstrijd tussen NEC en Vitesse flink uitgescholden en getreiterd, mede als zijn familie, in een Nijmeegse supermarkt. Hij droeg een Ajax-shirt: dat was zijn misdaad.

Het is mooi weer en drie jongens - David (6), Julian (5) en Abel (1,5) - willen allemaal een ijsje halen. In een Albert Heijn hing al een grimmige sfeer. "Daar was de sfeer al redelijk intimiderend en ik dacht: als dat maar goed gaat met zijn Ajax-shirt", vertelt moeder Annemijn de Ruiter bij het Algemeen Dagblad.

Al snel wordt de moeder van de jongen aangesproken. 'Hoe kun je als ouder je kind zo’n shirt aantrekken?', krijgt ze te horen als ze de bananen nog niet voorbij zijn. "Ik was erg op mijn hoede, en toen we de winkel uit wilden lopen stonden er een aantal supporters vlak bij de uitgang. Daar werd Julian door een volwassen man uitgescholden voor vuile kankerjood."

Julian werd doodsbang. "Hij stond te trillen op zijn benen en zei dat ie moest overgeven. Hij wilde zijn shirt niet meer aan en durfde de winkel niet meer uit. Ik heb zijn vader gebeld en die is ’m komen ophalen met de auto. Daar is hij samen met zijn broer David huilend en met ontbloot bovenlijf bij ingestapt."

Zet € 10 in & ontvang € 50 aan FREE bets!

Op Tweede Paasdag staat de bekerfinale tussen AZ en Go Ahead Eagles op het programma. Zet € 10 in op de finale en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties