"Bosz was de eerste die aan de regenpijp hing om bier te drinken"

Peter Bosz in de Arena
Peter Bosz in de Arena Foto: © Pro Shots

Sjoerd Mossou ziet een bijzondere tegenstrijdigheid bij PSV-trainer Peter Bosz. De journalist vergelijkt de twee kanten van de speler Bosz, die een serieuze, maar ook een ontspannen kant had.

"Hij was een tactisch goede middenvelder, maar dat verwacht je ook wel", vertelt Mossou over Bosz in een aflevering van Panenka van het Algemeen Dagblad. "Wat wel grappig is, is dat hij het imago had van de modelprof, maar hij was ook de eerste die aan de regenpijp hing om bier te gaan drinken."

En juist die tegenstrijdigheid kan de journalist wel waarderen. "Absoluut. Dat vind ik een mooie tegenstelling. Een modelprof die hield van het leven. Daar is ook niets mis mee, trouwens", aldus Mossou.

Zet € 10 in & ontvang € 50 aan FREE bets!

Het Nederlands elftal speelt zondagavond in de Nations League tegen Spanje. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties