Denzel Dumfries gewoon mee naar WK in Qatar: "Ik voel me goed"

Denzel Dumfries
Denzel Dumfries Foto: © Pro Shots

Denzel Dumfries kan gewoon met het Nederlands elftal mee naar het WK in Qatar. Gisteren viel de voormalig verdediger van Heerenveen bij Internazionale uit met een knieblessure, maar een dag later lijkt alles weer goed te voelen bij Dumfries.

Maandag werd er nog wel een MRI-scan gemaakt van de knie van de verdediger. "Maar dat is meer voor de zekerheid", gaf Dumfries aan in De Telegraaf. "Ik kan zelf altijd wel goed aanvoelen of er iets niet in orde is. Ik voel me goed en herstel altijd snel.”

Dumfries viel zondag bij Internazionale uit, nadat hij geblesseerd aan zijn knie raakte zonder dat er een tegenstander in de buurt stond. "Mijn knie werd stijf en ik kon niet meer rennen. Daarom moest ik me direct laten vervangen”, legde hij uit. Maandag trainde het Nederlands elftal voor het eerst in de aanloop naar het WK. Dumfries sloeg, net als Memphis, deze training over.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
2/12
Fortuna Sittard
20:00
Vitesse
za
2/12
RKC Waalwijk
20:00
Excelsior
za
2/12
Heracles Almelo
21:00
Sparta Rotterdam
zo
3/12
Feyenoord
12:15
PSV
zo
3/12
NEC
14:30
Ajax
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 13 43 39
2 Feyenoord 13 29 32
3 AZ 12 23 29
4 FC Twente 13 11 27
5 Go Ahead Eagles 13 7 22
6 SC Heerenveen 14 -3 19
7 Sparta Rotterdam 13 0 18
Bekijk de hele stand