Derksen haalt uit naar 'egoïstische' Koeman: "Vond het hypocriet"

Johan Derksen bij Vandaag Inside
Johan Derksen bij Vandaag Inside Foto: © Screenshot Vandaag Inside

Johan Derksen heeft geen goed woord over voor Ronald Koeman. De bondscoach van het Nederlands elftal gaf onlangs een sneer aan FC Barcelona toen bekend werd dat Frenkie de Jong het EK niet ging halen. In Vandaag Inside Oranje neemt hij het op voor de Catalaanse club.

"Ik heb me gestoord aan het gedrag van Koeman over De Jong. Dan geeft hij Barcelona de schuld. Hij vergeet wel dat Barcelona die jongen zijn salaris overmaakt. De Jong is een loyale werknemer, dus die doet dat. Koeman is alleen maar ontevreden over zijn eigen ego en wil alleen maar presteren op dit EK", aldus Derksen.

Volgens Koeman had FC Barcelona teveel risico met de middenvelder genomen, terwijl hij niet helemaal fit was. "De Jong heeft niks verkeerd gedaan en Barcelona ook niet. Koeman profiteert alleen maar van spelers van de grote clubs en dat gaat wel eens mis. Als Koeman clubtrainer is doet hij hetzelfde. Ik vond het zo hypocriet."

Derksen stelt dat De Jong niet heel erg gemist gaat worden bij Oranje. "Ik vind dat gedoe over De Jong sowieso overdreven. Die jongen kan heel goed voetballen en dat doet hij op een middenveld waar nooit een beslissing valt. Hij komt nooit met zijn acties naar voren en hij scoort nooit. Voor De Jong is echt wel een vervanger."

Lees meer:
0 reacties