Driessen kritisch op Feyenoorder: "Heeft nog niks laten zien"

Valentijn Driessen is niet tevreden met wat Feyenoord op dit moment voor in laat zien. Zowel Santiago Giménez als Ayase Ueda moeten het ontgelden bij de kritische journalist die bij Koffie met Valentijn van wal steekt.

Hij begint met de Japanner. "Ik heb me ook vergist in Ueda. Want als je in België 20 goals maakt bij .... of iets dergelijks, dan moet je in Nederland ook kunnen scoren. Zeker bij Feyenoord waar je legio kansen krijgt. Maar bij Feyenoord is de schwung er wel uit, hè?".

Ook Giménez komt aan bod. "Hij heeft ook wel een beetje onfortuin. Hij schiet de bal gewoon keihard in en er komt ineens een man door het beeld vliegen. Dat was een verdediger van RKC die de bal van de lijn kopt. Maar als aanspeelpunt valt hij ook verschrikkelijk tegen. De ballen springt meters van zijn voeten af. En die Ueda heb ik nog heel weinig goed zien doen bij Feyenoord, eigenlijk nog helemaal niks. Die ene bal die hij voor zijn voeten krijgt... Hoe is het in godsnaam mogelijk dat hij die voorlangs tikt?"

Tot slot richt Driessen zijn pijlen op het aankoopbeleid van Feyenoord. "Het zijn allemaal aankopen van deze clubleiding. Die zijn geroemd, maar dit kan je ze wel kwalijk nemen." Vervolgens wordt Ivanusec genoemd. Driessen: "Ach Ivanusec, kom op. Als je zo snel tevreden bent... Dat vind ik wel in Nederland. Dat we heel snel heel erg tevreden zijn over spelers en teams. Dan komen ze in het buitenland en zie je ze niet meer", besluit Driessen.

Lees meer:
0 reacties