Geertruida geprezen: "Over twee jaar de volgende stap maken"

Lutsharel Geertruida
Lutsharel Geertruida Foto: © Pro Shots

Lutsharel Geertruida zou in de belangstelling staan van RB Leipzig. Vorige zomer kon de Feyenoord-verdediger al deze stap maken, maar toen ging de trainer op het laatste moment niet door. Voetbaljournalist Yordi Yamali zou het een mooie stap vinden voor Geertruida, die vorig seizoen dus een overstap misliep.

"Het ligt er een beetje aan. Ik weet dat hij er toen ontzettend goed mee omging, terwijl het een ontzettend grote teleurstelling moet zijn geweest", zegt Yamali bij Voetbalpraat van ESPN. Yamali is benieuwd hoe het afketsen van de transfer van afgelopen zomer precies ging. "Misschien is het onderling wel heel netjes gecommuniceerd waarom het toen in het water is gevallen. Dat lijkt mij ook de enige optie als je als club weer durft om aan te kloppen."

Analist Kees Kwakman ziet de overstap naar RB Leipzig als een ideale transfer. "Het zou wel een mooie stap zijn. Net een beetje eronder in een mooie competitie. Hij kan dan over twee jaar ook de volgende stap maken. Het hoeft niet meteen naar het hoogste en daar heeft hij een goede kans dat hij speelt. Er heerst daar een goede filosofie en die spelers worden de laatste jaren altijd verkocht aan grotere clubs", aldus Kwakman. 

Lees meer:
0 reacties