Gertjan Verbeek legt uit: "Hij is weggepest bij SC Heerenveen"

Go Ahead Eagles draait een geweldig seizoen met een aantal leuke Scandinavische spelers. De club uit Deventer lijkt de succesformule van SC Heerenveen overgenomen te hebben, zo ziet ook Gertjan Verbeek. 

Verbeek denkt daar wel een verklaring voor te hebben. "Bert Pijffers, de hoofdscout van mijn tijd, is weggepest bij SC Heerenveen. Die is nu ingelijfd door Go Ahead Eagles", vertelt hij in de Oosttribune. "Die heeft overal hele goede contacten uit zijn tijd bij SC Heerenveen en daar maakt hij nu dankbaar gebruik van, lijkt mij zo."

Pijffers was zeer succesvol bij SC Heerenveen, maar volgens Verbeek boterde het niet meer. "Het is wel een hele eigengereide man met een eigen kijk. Misschien vonden ze dat bedreigend, maar dat weet ik niet. Ik weel wel dat hij uit onvrede is opgestapt", besluit de voormalig speler en trainer van SC Heerenveen. 

Lees meer:
0 reacties