Gertjan Verbeek wijst naar Steijn: "Bij Feyenoord ook meegemaakt"

Gertjan Verbeek
Gertjan Verbeek Foto: © Orange Pictures

Ajax-trainer Maurice Steijn verscheen zondagmiddag na de gestaakte Klassieker tegen Feyenoord (0-3) geïrriteerd voor de camera van de NOS, waar verslaggever Joep Schreuder volgens hem vervelende vragen stelde. Voormalig Feyenoord-trainer Gertjan Verbeek noemde het interview 'tenenkrommend'.

"Een overspannen trainer die zijn emotie niet meer onder controle heeft", zegt Verbeek bij NOS Langs de Lijn. "Je kunt de vragen die gesteld worden toch op een normale manier beantwoorden? Maar hij voelt zich een beetje in het nauw gedreven door alles wat hij meemaakt de afgelopen weken. Dan wordt het voor de camera lastig om op een normale manier aan de vragen te ontkomen."

Verbeek snapt Steijn wel en heeft het in het verleden zelf ook meegemaakt. "Ik heb Feyenoord ook zo'n tijd meegemaakt", blikt de oud-trainer terug. "Alleen kwam Feyenoord jaren daarvoor niet van een toppositie af, dat was al in verval. Maar je hebt wel met de grootte van Feyenoord te maken. En ik heb bij FC Twente eigenlijk ook hetzelfde meegemaakt, dat je in een vicieuze cirkel terechtkomt waarbij je elke keer maar weer uitleg moet gaan geven. Op een gegeven moment ben je zo prikkelbaar en dan is het lastig. Maar je hebt hier geen antwoorden op als je kijkt hoe Steijn in de steek wordt gelaten door zijn ploeg."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/12
Ajax
18:45
Sparta Rotterdam
za
9/12
PEC Zwolle
20:00
NEC
za
9/12
AZ
21:00
Almere City
zo
10/12
Go Ahead Eagles
12:15
FC Utrecht
zo
10/12
Fortuna Sittard
14:30
RKC Waalwijk
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 15 46 45
2 Feyenoord 15 30 35
3 AZ 14 22 30
4 FC Twente 14 13 30
5 Go Ahead Eagles 14 5 22
6 Ajax 14 4 21
7 Sparta Rotterdam 14 1 21
Bekijk de hele stand