Jan Boskamp wil in gesprek met voetballer: "Moet hem nog bellen"

Jan Boskamp
Jan Boskamp Foto: © Pro Shots

Jan Boskamp heeft hoge verwachtingen van het huidige Feyenoord, zoals hij duidelijk maakt in de podcast Boskamp & Kleine Gijp. De voormalig middenvelder richt zijn aandacht daarbij vooral op één speler in het elftal van Robin van Persie.

Gevraagd naar de titelkansen van Feyenoord, antwoordt Boskamp voorzichtig positief. "Je hebt een groep waarmee je mee kan doen om de titel." Hij legt uit waarom hij vertrouwen heeft in het team: "En je ziet dat je meerdere spelers hebt met scorend vermogen. Dan kan je op meerdere mensen vertrouwen. Dat is lekker."

Tijdens het duel tegen AZ (3-3) zag Boskamp het team op momenten uitstekend spelen. "Die derde goal (de 2-3 van Anis Hadj-Moussa, red.) was een wereldaanval. Valente zat daar ook bij, hij kan zo goed voetballen." Boskamp laat weten dat hij graag eens met het toptalent van Groninger makelij wil spreken. "Hij had wel een paar keer balverlies, daar moet ik hem wel nog even over bellen, haha."

Luciano Valente kwam afgelopen zomer over van FC Groningen, waar hij vooral uitblonk als nummer ‘10’. In Rotterdam-Zuid speelt hij iets meer terug op het middenveld, en dat gaat hem eveneens goed af. "Hij eist de bal gewoon op" vervolgt Boskamp. "En weet je wat het is? Ze spelen hem ook in. Als ze dat van een nieuwe speler meteen accepteren, dan zie je dat hij wel een paar stapjes gezet heeft."

Lees meer:
0 reacties