Kian Fitz-Jim baalt flink: "Wellicht volgend jaar in de basis"

Kian Fitz-Jim aan de bal namens Ajax
Kian Fitz-Jim aan de bal namens Ajax Foto: © BSR Agency

Kian Fitz-Jim baalt dat hij weinig kansen krijgt bij dea hoofdmacht van Ajax. De Amsterdammers haalden hem weg bij Excelsior voor het eerste, maar kansen krijgt hij amper.

Tegen Go Ahead Eagles (1-1) speelde hij een half uur mee. "Het voelde goed, want ik heb heel geduldig moeten zijn", aldus de middenvelder in gesprek met de Amsterdamse omroep AT5. "Het is niet zo gelopen als hoe ik dacht dat het zou lopen, maar ik ben gewoon hard blijven werken."

Toen Ajax hem moest en zou terughalen, kreeg Fitz-Jim het idee dat hij veel minuten zou gaan maken. "Ik dacht wel dat ik wat meer minuten zou maken, vooral in het begin", aldus het talent. "Stel je voor ik had het toen verprutst, dan is het op mij. Maar ik heb in het begin niet gespeeld en toen kwamen de jongens terug met ook veel kwaliteiten, dus ja, dan is het wel lastig."

Fitz-Jim geeft wel aan dat hij zelf akkoord ging met zijn terugkeer. "Ik had altijd al gezegd dat als de trainer mij terug wil halen, mij nodig zou hebben en gebruiken ik dan terug zou gaan", legt de middenvelder uit. "Maar ik heb ook aangegeven dat ik wel goed op mijn plek zat bij Excelsior. Dus als Excelsior voet bij stuk zou houden en ik zou moeten blijven dan zou dat geen probleem zijn. In dit geval lieten ze me wel gaan, daar was ik toen heel blij mee en ben ik nu nog steeds blij mee."

Desondanks geeft Fitz-Jim te weten dat hij Jong Ajax ontgroeid is. "Het is lastig, maar ik zie het nog steeds niet als een slechte zet om terug te gaan. Ajax is mijn cluppie en is het niet dit jaar, dan is het wellicht volgend jaar dat ik in de basis sta."

Lees meer:
0 reacties