Kluivert tipt twee spitsen bij Barça: "Zeer interessante speler"

Patrick Kluivert
Patrick Kluivert Foto: © Pro Shots

Robert Lewandowski is dit seizoen de eerste spits van FC Barcelona, maar Justin Kluivert vindt dat er geen goed alternatief is voor de spits. Als hij het voor het zeggen had, zou hij een extra aanvalsleider naar Camp Nou halen. Hij denkt aan Gonçalo Ramos en Roberto Firmino.

"Financial Fair Play is iets waar je rekening mee moet houden, maar wie staat er op mijn verlanglijstje? Dat is absoluut een spits. Achter Lewandowski moet je echt een extra optie hebben", stelt Kluivert in gesprek met Mundo Deportivo. "Ik ben fan van Ramos. Dat vind ik een heel goede speler, die het heel goed heeft gedaan bij het Portugese team en Benfica. Hij zou een zeer interessante speler zijn."

Ramos is nog maar 21 jaar en maakte dit seizoen al 24 doelpunten in 36 wedstrijden. Daarnaast had hij nog tien assists. Of Barça de aanvaller kan betalen, is overigens maar de vraag. Hij ligt nog tot medio 2026 vast bij Benfica. Firmino zou volgens Kluivert een goedkoop alternatief zijn, aangezien hij transfervrij is. "Een spits is wat Barça nodig heeft om sterker te worden. De rest is prima als iedereen blijft."

Lees meer:
0 reacties
Laatste reacties
Agenda
do
1/06
8th ranked
18:45
FC Twente
do
1/06
FC Utrecht
21:00
Sparta Rotterdam
zo
4/06
FC Twente
14:30
8th ranked
zo
4/06
Sparta Rotterdam
18:00
FC Utrecht
do
8/06
Winner Semi-final 1
20:00
Winner Semi-final 2
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Feyenoord 33 52 82
2 PSV 33 48 72
3 Ajax 33 50 69
4 AZ 33 34 67
5 FC Twente 33 37 61
6 Sparta Rotterdam 33 18 56
7 FC Utrecht 33 4 51
Bekijk de hele stand