Knutsen boos op arbitrage na Ajax-verlies: "Het was payback time"

Kjetil Knutsen
Kjetil Knutsen Foto: © Orange Pictures

Kjetil Knutsen is boos na de bijzondere uitschakeling van FK Bodo/Glimt door Ajax. De Noorse trainer vermoedt zelfs kwade opzet van de scheidsrechter. De Amsterdammers kwamen in de tweede helft goed weg, toen Borna Sosa hands maakte op de doellijn.

In plaats van een penalty en een rode kaart, oordeelden de scheidsrechter en de VAR dat er enkele seconden daarvoor een overtreding was gemaakt op doelman Diant Ramaj. Knutsten is woest. "Absoluut ongelooflijk", zegt de trainer bij Viaplay. "Ik denk niet dat iemand vindt dat het geen strafschop en rode kaart was. Ze durven Ajax gewoon geen tweede rode kaart te geven."

Knutsen geeft aan dat Ajax al eens eerder had te maken met deze scheidsrechter, de Griekse Anastasios Sidiropoulos. Dat was in 2020, in het Europese tweeluik met Getafe. "Een paar jaar geleden stonden ze op gespannen voet met elkaar. Wellicht was het nu payback time", aldus Knutsen.

Lees meer:
0 reacties