Koeman keurt acties Memphis af: "Ik zou het zelf niet doen"

Ronald Koeman
Ronald Koeman Foto: © Orange Pictures

Ronald Koeman vindt het niet slim van Memphis Depay dat hij zo openlijk achter Quincy Promes staat. De aanvaller van Atletico Madrid reageert online regelmatig bemoedigend op Promes.

Promes zit momenteel vast in Dubai en is in Nederland veroordeeld. "Ik zou het zelf niet doen", reageert Koeman maandagmiddag op de persconferentie op de berichten van Depay. "Ik heb er nog niet met Memphis over gesproken, Nigel (de Jong, red.) wel. Ik vind wel dat je het voor jezelf makkelijker kunt maken door dit soort dingen niet te doen. Het roept altijd aversie en kritiek op. Ik vind dat je dat zoveel mogelijk moet weghouden als dat kan."

Volgens Koeman wil Depay zijn vriend niet laten vallen, iets waar de bondscoach zich wel in kan vinden. "Daar is ook wel iets bij voor te stellen, maar het is een heel delicate kwestie."

Lees meer:
0 reacties