Leo Driessen fileert Eredivisie-doelman: "Heb me rot geïrriteerd"

Leo Driessen
Leo Driessen Foto: © Pro Shots

Leo Driessen heeft geen goed woord over voor het gedrag van FC Groninger Etienne Vaessen. De doelman gaf na afloop ruiterlijk toe dat hij weinig moeite deed om de wedstrijd tegen Heracles Almelo op gang te houden en was eigenlijk wel blij met zijn snelle gele kaart.

"De scheids gaat nooit een tweede geven, dan zou hij een hele grote zijn", citeert Driessen de doelman van FC Groningen in Voetbalpraat van ESPN. "Dus hij beledigt hier de scheidsrechter even en hij vertelt zijn plan eventjes. Ik heb me rot geïrriteerd aan de minuten die hij op het veld stond. En de manier waarop hij er na afloop mee wegkomt..."

"Dat hij vertelt dat het allemaal onderdeel van het plan was... Daar help je het voetbal volgens mij ook niet mee", gaat Driessen verder. "Toen Vaessen die kaart kreeg had hij zichzelf niet onder controle, volgens mij. Want hij lulde nog door ook, toen hij die eerste gele al had gekregen. Tijdrekken hoort er misschien wel bij, maar dat kan ook eleganter."

"Ik begrijp het tijdrekken ook wel, daar gaat het niet om. Maar als je het uitverkoopt en daar nog groots over gaat doen... Je moet een beetje meer ambassadeur van je eigen vak zijn. Je moet het politieker brengen dan deze manier. We moeten nog voor hem klappen ook, dat hij het zo gedaan heeft. Dat gaat me echt te ver. En de manier waarop hij die scheidsrechter verbaal te kijk zet is ook beneden alle niveau" aldus Driessen.

Lees meer:
0 reacties