Maaskant op lijst politieke partij: "Zou goed zijn voor het land"

Robert Maaskant
Robert Maaskant Foto: © Pro Shots

Robert Maaskant staat komende Tweede Kamerverkiezingen op de lijst bij de PartijvdSport. De analist en oud-trainer zet zich in voor sport en bewegen in Nederland.

Zit Maaskant binnenkort in het torentje? "Het zou goed zijn voor het land", lacht hij in gesprek met het Algemeen Dagblad. "Nee, dat is natuurlijk onzin. Daar ligt mijn ambitie ook niet. Ik voel me niet eens een politicus.” Volgens Maaskant wordt sport al jarenlang niet serieus genoeg genomen door de politiek. "Ze benoemen het allemaal wel in hun partijprogramma, maar het is vrij summier."

Maaskant denkt dat de kiezer de PartijvdSport zeer serieus neemt, maar of het tot één zetel zal leiden weet hij niet. "Dat ligt aan zo veel factoren. Maar ik sluit niet uit dat het gaat lukken. Er is niemand tégen onze standpunten", legt hij uit. "De vraag is alleen: hoe veel zijn ervoor?” De partij staat open voor elke vorm van samenwerking. "Dus mochten ze bij de formatie een zetel tekortkomen, dan stappen we graag in.”

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/12
Ajax
18:45
Sparta Rotterdam
za
9/12
PEC Zwolle
20:00
NEC
za
9/12
AZ
21:00
Almere City
zo
10/12
Go Ahead Eagles
12:15
FC Utrecht
zo
10/12
Fortuna Sittard
14:30
RKC Waalwijk
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 15 46 45
2 Feyenoord 15 30 35
3 AZ 14 22 30
4 FC Twente 14 13 30
5 Go Ahead Eagles 14 5 22
6 Ajax 14 4 21
7 Sparta Rotterdam 14 1 21
Bekijk de hele stand