Maddy Janssen maakt indruk: "Dat meisje doet het uitstekend"
PSV presteert op het veld natuurlijk uitstekend, maar dat is niet het enige wat indruk maakt in Eindhoven. Johan Derksen is bijvoorbeeld ook erg te spreken over presentatrice Maddy Janssen.
Janssen presenteert PSV TV op ESPN, maar is tegenwoordig ook te zien bij de Champions League-uitzendingen op Ziggo Sport. En in die hoedanigheid maakt een goede indruk op Johan Derksen, terwijl het gesprek in eerste instantie gaat over Leonne Stentler. De voormalig voetbalster verschijnt wekelijks in de Eredivisie-samenvattingen van de NOS.
"Het is absoluut niet meer onderscheidend. Als je Stentler van de week ook weer ziet hakkelen...", begint Valentijn Driessen bij Vandaag Inside. "Het zijn niet twee mensen met veel uitstraling", haakt presentator Wilfred Genee in, waarop Derksen begint over Janssen. "Ik vind dat meisje van Ziggo, dat schijnt iemand van PSV TV te zijn, die vind ik het uitstekend doen", aldus de analist. Genee deelt deze mening. "Die doet het leuk, ja. Absoluut."