'Manchester City-speler opgepakt na bezoek aan Madrileense nachtclub'

Matheus Nunes en Jack Grealish
Matheus Nunes en Jack Grealish Foto: © BSR Agency

Begin september is een speler van Manchester City opgepakt in Madrid na het stelen van een telefoon. Middenvelder Mateus Nunes was er niet van gediend dat er in een nachtclub een foto van hem werd gemaakt.

De Portugees international was er niet van gediend dat hij ongevraagd op het toilet werd gefotografeerd. De situatie in nachtclub La Riviera liep uit de hand toen Nunes de telefoon afpakte en weigerde terug te geven. Nadat het slachtoffer melding had gemaakt van diefstal, werd de voetballer rond 05.30 uur aangehouden, zo meldt Marca.

Nunes zou zelfs geboeid zijn meegenomen naar het plaatselijke politiebureau en mocht na een verhoor van een paar uur weer vertrekken. In Spanje wordt verwacht dat hij zal worden aangeklaagd en berecht, aangezien het 58-jarige slachtoffer actie wil ondernemen. Zes dagen na het incident maakte Nunes alweer minuten voor zijn club en ook dinsdagavond kwam hij in actie tegen Slovan Bratislava in de Champions League.

Lees meer:
0 reacties