Mario Been: "Net of Feyenoorders met zak zand op de rug liepen"

Mario Been
Mario Been Foto: © Pro Shots

Feyenoord was niet bij machte om het Ajax moeilijk te maken in De Klassieker. Na afloop bespraken Marciano Vink en Mario Been in dat Ajax goed voor de dag kwam en Feyenoord zeker niet.

Vink analyseert de moeilijkheid bij Feyenoord tegen Ajax. "Het grootste probleem is waar Feyenoord afgelopen wedstrijden de vrije man kon vinden op het middenveld, had Ajax dat goed geanalyseerd. Bij Ajax hadden ze er de juiste mensen op staan, dan komt er een moment dat Taylor een op een komt met de keeper. Dan komt je tegenover Ajax dat niet veel weggeeft. Het leek toen dat het geloof weg ebte. In de tweede helft kwam Feyenoord er nauwelijks doorheen."

Mario Been ziet in dat het er niet in zat vandaag. "Je ziet dat je constant achter de bal aan moet lopen. Dan is het net of je met een zak zand op de rug loopt. ze hielden de bal niet meer vast en kwamen er niet meer langs. Dan speel je een verloren wedstrijd."

Lees meer:
0 reacties