Noppert naar het EK met Oranje? "Ze weten wat ze aan mij hebben"

Andries Noppert bij het Nederlands elftal
Andries Noppert bij het Nederlands elftal Foto: © Pro Shots

In 2022 keepte Andries Noppert alle duels van het Nederlands elftal op het WK. De doelman speelde een goed toernooi, kwam met hoge verwachtingen terug bij SC Heerenveen, maar wist die dit seizoen niet waar te maken. Nu staat de keeper weer onder de lat bij de Friese club, en speelt Oranje over een dikke maand op het EK in Duitsland.

Twee doelmannen, Mark Flekken en Bart Verbruggen, zijn zeker van het EK, volgens Noppert. Maar wie wordt de derde keeper? "En dan is het maar precies de vraag: wat zoeken ze in een derde doelman?", zegt de doelman tegen de Leeuwarder Courant. "Willen ze bijvoorbeeld een goede keeper voor de groep?" 

"Die keuze moeten zij maar maken", gaat Noppert verder. "Daar zijn ze verstandig genoeg voor. Ze weten wat ze aan mij hebben, maar volgens mij zit ik niet in de situatie dat ik mijn vinger kan opsteken, van: 'nou jongens, hier ben ik weer'. Ach, we zien het wel."

Noppert kent een aparte loopbaan en dat geeft de doelman zelf ook toe. "Mijn carrière is precies een berg. Met een hele hoge piek en een diep dal. Maar als je hard werkt, investeert en vooral gelooft in jezelf, dan komt het uiteindelijk bovendrijven. Dat vind ik wel een mooie boodschap", aldus Noppert. 

Lees meer:
0 reacties