Reijnders speelde bij amateurs: "In de 4e klasse tegen boeren"

Tijjani Reijnders
Tijjani Reijnders Foto: © Orange Pictures

Tijjani Reijnders speelde op zijn 17e nog bij de amateurs nadat hij vlak daarvoor vertrok uit de jeugdopleiding van FC Twente. Hij speelde in het eerste van CVS'28 uit Zwolle en in de vierde klasse niet de beste spelers van ons land tegen.

"In de vierde klasse speelden we af en toe tegen dorpsclubs met vooral boeren, met alle respect natuurlijk. Dan kreeg je wel eens een doodschop", vertelt Reijnders op de persconferentie. "Ik heb een keer een doodschop gekregen. Toen was het ook wel vrij snel duidelijk dat je uit de duels moet blijven en dat heb ik nu ook wel meegenomen, want als je in beweging blijft dan kom je ook niet in de duels."

Ook al speelt hij inmiddels bij AC Milan en het Nederlands Elftal, die beweging is hij erin blijven houden. "Dat probeer en doe ik nu eigenlijk elke wedstrijd. Inspelen en door bewegen om uit die duels te blijven. Ik denk niet dat ik heel snel op dit niveau een doodschop krijg, maar je neemt het mee", besluit Reijnders.

Lees meer:
0 reacties