René van der Gijp kritisch: "Heeft de verkeerde afslag genomen"

René van der Gijp
René van der Gijp Foto: © Pro Shots

René van der Gijp is lovend over Neymar. Toch vindt hij dat de voetballer niet alles goed heeft gedaan, laat hij weten bij Vandaag Inside.

De analist houdt een lofzang over Neymar, maar vindt toch dat de voetballer niet alles goed heeft gedaan. “Echt, die was zó goed, dat was écht niet normaal meer. Hij heeft de verkeerde afslag genomen. Hij was zó goed. Ik heb filmpjes zitten kijken van zijn tijd bij Santos. Dat was niet normaal, jongen, hoe hij daar gewoon vijf, zes man passeerde op snelheid. Niet normaal.”

Ook geeft Van der Gijp aan waar het mis is gegaan voor de voetballer. “Hij heeft daarna nog veel goals gemaakt bij PSG, maar dat is natuurlijk niet zo moeilijk in de Franse competitie. Maar op een gegeven moment heeft hij op 28-jarige leeftijd de beslissing genomen om alleen nog ballen op het middenveld op te halen en dan de moeilijkste dingen te doen. Dit heeft hij nooit meer gedaan.”

Daarnaast is er volgens Gijp wel wat veranderd in het postuur van de Braziliaan. “Hij heeft daarna nog veel goals gemaakt bij PSG, maar dat is natuurlijk niet zo moeilijk in de Franse competitie. Maar op een gegeven moment heeft hij op 28-jarige leeftijd de beslissing genomen om alleen nog ballen op het middenveld op te halen en dan de moeilijkste dingen te doen. Dit heeft hij nooit meer gedaan.”

Lees meer:
0 reacties