Rijnburgse Boys-speler kraakt Feyenoorder: "Met hem altijd een kans"

Timon Wellenreuther
Timon Wellenreuther Foto: © Pro Shots

Komende woensdag zal Feyenoord het opnemen tegen Rijnsburgse Boys. Bij Tom Bijen, die vaak wisselspeler is bij de ploeg uit de Tweede Divisie, is aan vertrouwen geen gebrek. Hij ziet kansen voor een stunt.

"Feyenoord won slechts met 1-2 bij MVV, dat zelfs nog een grote kans miste. Het is dat Justin Bijlow die avond zo goed keepte, anders had ik het nog moeten zien. Met Timon Wellenreuther in het doel heb je altijd een kans. Die is goed voor een fout per wedstrijd", aldus de voetballer in De Telegraaf.

Feyenoord speelt woensdagavond een uitwedstrijd, maar als het aan Bijen had gelegen, had dat ook een thuisduel mogen zijn. "Natuurlijk vind ik het superjammer dat we niet in De Kuip spelen, dat zou helemaal wat zijn geweest. Maar bij ons kan het ook spoken hoor, en hopelijk helpt het weer een handje mee. Van mij mag het met bakken uit de hemel komen, zodat het veld lekker slecht wordt."

Lees meer:
0 reacties