Rik Elfrink: "Dat is een positie waar PSV echt iets moet doen"

Rik Elfrink namens het Eindhovens Dagblad
Rik Elfrink namens het Eindhovens Dagblad Foto: © Screenshot Eindhovens Dagblad

Johan Bakayoko heeft het momenteel lastig bij PSV. Dat heeft volgens clubwatcher Rik Elfrink onder meer te maken met de hoeveelheid speeltijd die de jonge Belgische aanvaller krijgt.

"Bakayoko heeft het even moeilijk, maar dat komt doordat hij heel veel speelt", zegt Elfrink tegen Voetbalzone. "We moeten niet vergeten dat het pas een twintigjarige jongen is. Elke week moet hij aan de bak. Welke speler houdt dat op die leeftijd nog vol? Dat kan bijna niet."

Elfrink ziet dat de vleugels bij PSV op dit moment onderbezet zijn. "Met het vertrek van Yorbe Vertessen en de blessure van Noa Lang mis je twee spelers. Lozano is ook nog niet de beste versie van zichzelf. Dat is een positie waar ze echt iets moeten doen", aldus Elfrink.

Lees meer:
0 reacties