Sparta-groepsgesprek lekt uit: "Het gaat de wereld niet veel aan"

Bart Vriends
Bart Vriends Foto: © BSR Agency

Voor de wedstrijd tegen Excelsior hield Sparta Rotterdam een groepsgesprek vanwege de tegenvallende resultaten. Dat nieuws had volgens Bart Vriends echter helemaal niet uitgelekt mogen worden.

De zege op Excelsior (4-2) was een zeer welkome voor Sparta, die dit seizoen geen beste resultaten haalden op Het Kasteel. Na afloop vertelde Vriends verbaasd te zijn over het nieuws van het groepsgesprek, waar hij zelf een van de initiators voor zou zijn. "Ik vind het wonderlijk dat het bij de media terechtgekomen is", vertelt hij aan ESPN.

Wat er allemaal gezegd is in dat gesprek wil de aanvoerder van Sparta niet vertellen. "Het gaat de wereld ook niet al te veel aan wat daar besproken is binnenskamers, dus ik laat het voor wat het is", aldus Vriends. "Soms is het nodig om de koppen bij elkaar te steken. Liever te vroeg, dan dat het straks te laat is. Ik ben heel blij dat we een streep onder deze week kunnen zetten. We hebben het prachtig afgesloten."

Lees meer:
0 reacties