Van Basten snapt er niks van: "Waar zijn we mee bezig, joh"

Marco van Basten
Marco van Basten Foto: © Pro Shots

Steven Bergwijn en Brian Brobbey ontbreken tijdens de komende interlandperiode, omdat zij na medisch onderzoek niet inzetbaar bleken. Verdere uitleg werd geweigerd door de KNVB, iets wat bij Marco van Basten in het verkeerd keelgat is geschoten.

"Waarom mag ik niet weten waarom Bergwijn en Brobbey er niet bij zijn?", vroeg Van Basten zich verbaasd af bij Rondo. "Je hebt je te houden aan de privacywetgeving. Je mag niet zomaar medische gegevens over iemand naar buiten brengen”, probeerde presentator Wytse van der Goot nog uit te leggen.

Van Basten vond er maar het zijne van. "Medische gegevens... Je kunt het toch gewoon zeggen als iemand last van zijn knie, enkel of rug heeft. Waar zijn we mee bezig, joh! Waar slaat dit op? Gaan we niet een beetje raar doen nu? Het is ook nog slecht, want nu kan iedereen dingen gaan verzinnen. Ik vind het echt idioot."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
2/12
Heracles Almelo
21:00
Sparta Rotterdam
zo
3/12
Feyenoord
12:15
PSV
zo
3/12
NEC
14:30
Ajax
zo
3/12
Go Ahead Eagles
14:30
FC Twente
zo
3/12
FC Utrecht
16:45
AZ
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 13 43 39
2 Feyenoord 13 29 32
3 AZ 12 23 29
4 FC Twente 13 11 27
5 Go Ahead Eagles 13 7 22
6 SC Heerenveen 14 -3 19
7 Sparta Rotterdam 13 0 18
Bekijk de hele stand