Van de Kerkhof duidelijk: "Eigenlijk is hij te goed voor PSV"

Willy en René van de Kerkhof in het Philips Stadion
Willy en René van de Kerkhof in het Philips Stadion Foto: © Pro Shots

Xavi Simons was ook afgelopen weekend de grote uitblinker bij PSV. De jonge middenvelder maakte een sterke indruk op PSV-icoon René van de Kerkhof.

"Zo Frank en vrij als Simons speelt, dat is een genot om te zien. Echt een topper, eigenlijk te goed voor PSV, ja. Het zou mooi zijn als Simons hier nog een of twee seizoenen speelt. Dat kan ook goed voor hem zelf zijn. Je ziet nu hoe moeilijk het voor jongens als Gakpo en Madueke in Engeland is”, begint René van de Kerkhof bij Omroep Brabant.

“Maar die jongen is straks voor PSV niet te houden”, vervolgt hij. “Je weet nooit hoe goed hij gaat worden. Maar hij kan zomaar een van de beste spelers van Europa worden.”

Waar Simons indruk maakt, lijkt Luuk de Jong het moeilijker te hebben. "Hij gaf weer niet thuis tegen Feyenoord", zegt René. “Voor Luuk zou het misschien wel het beste zijn om hem voorlopig op de bank te houden. Dan kan hij weer even zijn kop leegmaken en sterker terugkomen. Straks moeten we tegen Sevilla, zijn oude club. Dat zou een mooi moment zijn om er weer te staan.”

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
1/04
AZ
16:30
SC Heerenveen
za
1/04
Excelsior
18:45
FC Twente
za
1/04
NEC
20:00
PSV
za
1/04
SC Cambuur
20:00
FC Emmen
za
1/04
RKC Waalwijk
21:00
Vitesse
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Feyenoord 26 34 61
2 Ajax 26 44 55
3 PSV 26 36 53
4 AZ 26 22 53
5 FC Twente 26 22 47
6 Sparta Rotterdam 26 14 46
7 FC Utrecht 26 1 38
Bekijk de hele stand