"Van Seumeren is solidair met idioten die met bekers urine gooien"

FC Utrecht werd zondagmiddag in Enschede niet ondersteund door de eigen aanhang. Na wanordelijkheden tijdens de vorige editie van FC Twente - FC Utrecht waren de supporters uit de Domstad niet welkom in Enschede. Eigenaar Frans van Seumeren was solidair met zijn aanhang.
Leon ten Voorde had zich enorm geërgerd aan Van Seumeren, de eigenaar van FC Utrecht. “Hij vertelde in een rubriek dat hij solidair was met supporters die op basis van wangedrag niet naar Enschede mochten", vertelt de sportjournalist in de podcast De Ballen Verstand van De Tubantia. "Ik vind de houding van FC Utrecht al vanaf het eerste moment heel raar. Als jouw aanhang zich zo misdraagt, en dat kon iedereen vorig jaar zien, dan mag je daar best wel afstand van nemen en dan moet je niet gaan zeuren over een procedure die niet goed is geweest. Je kunt ook zeggen dat je aanhang zich misdragen heeft en daar je verantwoordelijkheid voor nemen."
"De leiding van Utrecht verklaart zich solidair met idioten die met bekers urine en met van alles en nog wat naar beneden hebben gegooid", vervolgt Ten Voorde. "Van Seumeren zegt ook dat hij zich in Enschede nooit echt thuis voelt omdat hij daar op een bepaalde manier wordt bejegend en dat is in geen enkel stadion in Nederland zo. Als dat zo is, is dat te gek voor woorden."
"Maar ik weet niet of Frans van Seumeren wel eens rond heeft gekeken in zijn eigen stadion. Er zijn een paar stadions waar je als uitsupporter en als gewone man, vrouw of kind, niet gewoon kunt zitten als je juicht voor je club. Dan bedoel ik niet bij de harde kern maar overal. Als het Frans van Seumeren in Enschede overkomt is dat te gek voor woorden en moet daar tegen opgetreden worden. Dat ben ik helemaal met hem eens. Maar een blik in de spiegel mag ook wel", besluit Ten Voorde.


PSV, Feyenoord of Ajax wint voor 50 (!) keer je inzet!
Lastige wedstrijden voor de traditionele top 3 in de Eredivisie dit weekend. PSV treedt zaterdagmiddag in eigen huis aan tegen Go Ahead Eagles. Feyenoord en Ajax komen op zondag in actie en spelen uitwedstrijden bij FC Twente en Excelsior. Wie wordt de grote winnaar van dit weekend?
Als nieuwe speler krijg jij bij BetCity nu 50 (!) keer je inzet voor een overwinning van PSV, Feyenoord of Ajax! Schrijf je hier in en claim de Odds Boost!
"Louis van Gaal zou ik een heel verrassende keus bij Ajax vinden"
Ruud Brood was op weg naar Ajax: "Hebben hem in de rust afgebeld"
"Verbeek zat Groningen en Van der Ree een beetje af te zeiken"
Miedema over Eredivisie Vrouwen: "Ik vind het geen goed idee"
Van der Meijde voorspelt kampioen: "Die spelen het beste voetbal"
Mossou geeft transfertip: "Dan heb je de titel al lang verspeeld"
Guus Hiddink naar Ajax? "Het is een PSV-man, maar een hele goede"
Advocaat: "Nadat ADO bleef verliezen, wilde ik het niet doen"
"Feyenoord kan zondag zomaar een pak slaag krijgen van FC Twente"
Sneijder reageert: "Dat is niet waar, dan heb jij niet geluisterd"
Aké oogst lof na hoofdrol in topper: "Een uitzonderlijke kerel"
Derksen fileert Slot: "Dit is gulzig, geiligheid naar eerzucht"
"Je vraagt je steeds vaker af waarom die gozer niet bij PSV keept"
Ook Misidjan mag niet weg bij FC Twente: "Hij was heel duidelijk"
Henk Spaan onder de indruk: "Waarom zou hij bij PSV blijven?"
Van der Vaart: "Misschien proberen we hem naar Nederland te halen"
Van der Meijde: "Ze speelden slecht hè?! Ze werden weggespeeld"
Ted van Leeuwen trots: "Konden hem voor 46.000 gulden overnemen"
Miedema kritisch: "Op een kunstgrasveld voor 250 toeschouwers"
Perez: "Hij kon niet meer lopen, dat is toch best wel opvallend?"
Mossou over Feyenoord en FC Twente: "Ik begrijp daar niets van"
FOTO | Ajacied Devyne Rensch doet zichzelf deze Audi RSQ8 cadeau
Marco van Basten: "Hij voelt zich toch altijd een beetje miskend"
Van der Gijp legt uit: "14 chemo's en dertig bestralingen gehad"
Weghorst droomt van langer verblijf bij United: "Goede optie"
Van der Meijde: "Ik was recordaankoop, maar hij wist niet wie ik was"
Simeone woest op arbitrage: "Als hij echt iets tegen hem heeft..."
Verklapt Polman transfer Damian van der Vaart? "Er is interesse"
"Met Memphis hebben ze er nu een internationale topspeler bij"
Ajax ontslaat Alfred Schreuder: "Het is een pijnlijke beslissing"

Van der Meijde voorspelt kampioen: "Die spelen het beste voetbal"

Sneijder reageert: "Dat is niet waar, dan heb jij niet geluisterd"

Aké oogst lof na hoofdrol in topper: "Een uitzonderlijke kerel"

Derksen fileert Slot: "Dit is gulzig, geiligheid naar eerzucht"

Van der Meijde: "Ze speelden slecht hè?! Ze werden weggespeeld"

Van der Gijp legt uit: "14 chemo's en dertig bestralingen gehad"
