Waterreus sabelt oud-Ajacied neer: "Heeft iets heel vervelends"

Ronald Waterreus
Ronald Waterreus Foto: © Pro Shots

Ronald Waterreus heeft zich groen en geel geërgerd aan voormalig Ajax- en PSV-speler Mohamed Ihattaren. De speler van Fortuna Sittard is niet voornemens om ooit nog voor Oranje uit te komen en daar stoort de oud-doelman zich kapot aan.

Ihattaren vertelde aan ESPN dat hij zijn interlands zou spelen voor Marokko. "Ik speel voor Marokko, of ik speel geen interlands", was de uitspraak van de voetballer. De oud-PSV'er had het idee dat heel Nederland tegen hem was, toen het toptalent van zijn sokkel viel. "Het is me wat met Ihattaren", begint Waterreus in De Limburger

"Zet een televisie aan, sla een krant open of leg je oor te luister bij de club waar hij onder contract staat; nagenoeg altijd is hij boos, teleurgesteld of verbolgen", gaat de oud-doelman verder. "Ihattaren is als die alsmaar klagende collega Theo in de fabriekskantine. Zo'n type dat het hele jaar door moppert over het slechte weer. En die, wanneer dan eindelijk de zon schijnt, roept dat het 'verdorie veuls te wèrm' is."

"Ihattaren - het zal vast een aardige jongen zijn - maakt één grote denkfout", vervolgt Waterreus. "Het zal weldenkend en fatsoenlijk Nederland een zorg zijn of hij straks nou voor 'ons' of voor Marokko gaat spelen, mocht die kans zich ooit aandienen."

Waterreus gaat nog even verder, want ook irriteert hij zich aan de 'eeuwige slachtofferrol waarin Ihattaren zo goed gedijt'. "Aan het feit dat hij nu, als Fortuna-speler die een hele voorbereiding achter de rug heeft bij RKC, nog steeds niet geheel afgetraind oogt. Aan het feit dat hij vooral vanwege randzaken in het nieuws komt. Ihattaren heeft, sorry dat ik het zeg, gewoon iets heel vervelends over zich."

"Ihattaren vindt zichzelf kennelijk een geweldige voetballer. Iemand die nu, na een invalbeurt tegen NAC waarin hij een paar aardige acties afwisselde met hijgend meehobbelen, blijkbaar al bezig is met een interlandcarrière. Geloof me: er is geen nationaal elftal dat voorlopig op hem zit te wachten. Ook dat van Marokko niet. Het tegenoverstelde is waar. Ihattaren is, ondanks zijn 23 lentes, geen volwassen prof die een topelftal beter maakt. Hij is als een verwende puber in een te zwaar mannenlijf.

Lees meer:
0 reacties