Wouter Goes opnieuw aangepakt: "Misschien is het een fetisj"

Wouter Goes klaagt bij scheidsrechter Danny Makkelie
Wouter Goes klaagt bij scheidsrechter Danny Makkelie Foto: © BSR Agency

Boy Kemper kende meerdere opstootjes met Wouter Goes tijdens het duel tussen AZ en NAC Breda eerder dit jaar. Donderdag staat het duo weer tegenover elkaar. Dat Goes amper aangepakt wordt door de KNVB vindt Kemper bizar, maar hij weet dat zijn invloed beperkt is. 

"Het is dan verder aan de scheidsrechters", zegt Kemper bij Voetbal International. "Zolang niemand optreedt tegen dit soort dingen, heeft hij het volste recht om het te doen. De vorige keer had ik drie dagen later de korsten op mijn armen staan. Knijpen, krassen. Misschien vindt hij het wel lekker ofzo, is het een fetisj."

Kemper vindt het komisch: zelf gaat hij ook graag ver. "Ik kan wel een krabpaal mee de bus in nemen. Zetten ze die bij AZ langs het veld", grapt de Volendammer. "Ik snapte Maarten Martens overigens wel hoor, dat minder dan drie dagen tijd na zo’n finale bizar is. Het is ook kortdag, maar daar hebben wij niets mee te maken", besluit hij. 

Lees meer:
0 reacties